غذا اروپا ایران یونان فوتبال مهاجم تیم

غذا: اروپا ایران یونان فوتبال مهاجم تیم پرسپولیس کریم انصاری فرد اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان به کدام سمت و سو می‌رود؟

روند کنونی مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان نشان از برگزاری بازی‌ها در کشور ثالث دارد.

مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان به کدام سمت و سو می‌رود؟

مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان به کدام سمت و سو می رود؟

عبارات مهم : ایران

روند کنونی مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان نشان از برگزاری بازی ها در کشور ثالث دارد.

به گزارش ایسنا، با گذشت چندین هفته از جلسه کمیته اجرایی AFC که منجر به امیدواری فوتبال کشور عزیزمان ایران به خاطر پیروزی در مناقشه با عربستان شده است بود، اکنون ورق برگشته و شواهد و قراین نشان از برتری عربستان در این مناقشه دارد و جهت سومین سال، تیم های ایرانی باید در زمین بی طرف برابر نمایندگان عربستان به میدان بروند.

مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان به کدام سمت و سو می‌رود؟

از آن جلسه تا امروز، نمایندگان عربستان زمین بی طرف خود در کویت را به AFC معرفی کردند و در حال آماده سازی ساز و کار جهت میزبانی در این کشور برابر نمایندگان کشور عزیزمان ایران هستند.

از سوی دیگر محمدباقر نوبخت، سخنگوی قوه مجریه دوازدهم، راجع به پرسشها کشور عزیزمان ایران و عربستان، می گوید: مسئله ما با مردم و کشور عربستان نیست بلکه با این نوع سیاست های واقعا غیرانسانی در عربستان مخالف هستیم و آن چه در چارچوب عرف دیپلماتیک بتوانیم، انجام می دهیم. پرسشها ما با عربستان خیلی فراتر از یک بازی فوتبال هست. با این حال مطمئن باشید که مردان کهنه کار دیپلمات ما – همان طور که همه کسانی که با آنها مذاکره کردند اعتراف به توانایی مردان دیپلماتیک ما گذاشتند مثل مردان شجاع نظامی ما – هر کاری بتوانند انجام می دهند.

روند کنونی مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان نشان از برگزاری بازی‌ها در کشور ثالث دارد.

در بعد ورزشی نیز، مدیرعامل استقلال، گزینش زمین ثالث در آسیای میانه را پیشنهاد کرد و گفت: در صورتی که راه حلی وجود نداشته باشد و کشور عزیزمان ایران مجبور شود در کشور ثالث مسابقه دهد حق قانونی و طبیعی کلوب های ایرانی است که کشور میزبان را خودشان تعیین کنند. بنابراین کلوب استقلال پیشنهاد می کند که مسابقه های این تیم با نمایندگان عربستان در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار شود تا عدالت رعایت شود.

در چنین شرایطی که کسی از احقاق حقوق کشور عزیزمان ایران مطمئن نیست، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال می گوید: باید منتظر بمانیم و ببینیم که AFC چه تصمیمی می گیرد. اگر نظر ما تامین نشود، ما هم راه هایی داریم و می توانیم از این راه ها اقدام کنیم. به عنوان نمونه می توانیم خواستار دخالت FIFA شویم.

روند کنونی و بی خبری مسئولان ایرانی از نتیجه مناقشه با عربستان کاملا مشابه اتفاقات دو سال قبل است که AFC تا وقت اعلام وقت دقیق مسابقات، وظیفه کشور عزیزمان ایران را مشخص نکرده بود و در نهایت رای به برگزاری بازی های کشور عزیزمان ایران و عربستان در زمین سوم داد.

مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان به کدام سمت و سو می‌رود؟

به نظر می رسد کوتاهی مسئولان ایرانی در لابی کردن با کشورهای دیگر و واگذار کردن همه چیز به لحظه آخر، کار دست فوتبال کشور عزیزمان ایران داده و چهار نماینده کشور عزیزمان ایران که دو تیم در مرحله نخست با عربستانی ها بازی دارند، باید به زمین بی طرف به میدان بروند.

واژه های کلیدی: ایران | مردان | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | عربستان | عربستان، | عربستانی | کشورهای دیگر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs